Поздоровляємо Всіх наших відвідувачів сайту і партнерів з Новим роком, що настає, і Різдвом Христовим!
Влада і місцеве самоврядування
« Мешканці Києва проти рейдерства».
 Питання земельного шахрайства і рейдерства останнім часом не залишають сторінок ЗМІ.  Нещодавно на УНІАН відбулась Перес - конференція на тему: « Захистимо від знищення студію звукозапису та стадіон ім. Андрія  Шевченко у Печерському районі м. Києва ». 
Учасники: Олександр Гудима – Народний депутат України 1 скликання, Голова українського православного братства Св. Андрія первозваного; Дмитро  Андріїв – кандидат юридичних наук. Вони розповіли про багаторічну боротьбу мешканців Печерського району м. Києва  за свої права. Мешканці  декількох будинків розташованих біля стадіону ім. А.Шевченко по вул. Неміровича – Данченка, 2  та студії звукозапису – вул. Першотравнева, 5-б, протестують проти будівництва на цей території елітних багатоповерхівок з пристроями та паркінгом. Всі вони вважають, що знищення єдиного в районі стадіону є злочином проти їх дітей і  населення всього району.
Читати далі
 
УКРАЇНСЬКІ АРТИСТИ І МУЗИЧНІ ПРОДЮСЕРИ ВИМАГАЮТЬ ВІД ДЕРЖАВИ ЗАХИСТИТИ ЇХ ПРАВА
 У жовтні п р. в УНІАН  відбулася прес - конференція на тему: «Українські артисті і музикальні  продюсери вимагають  від держави  захисту їх права».  Участники відомі артисти – Руслана Лижичко та музичні продюсери.
Зірки   української естради   та  музичні   продюсери   обурені   низьким   рівнем захисту їх права на отримання коштів за публічне використання результатів їх творчості.
Читати далі